Taking too long? Close loading screen.
Yükleniyor..

Hizmetlerimiz

Aracılarımız için özel Sigorta Şubeliği

Aracılarımız seçtikleri lokasyonda Brokerlığımız tarafından tasarlanmış özel şubelerde istihdam edilirler. Seçilen lokasyonda başka bir şube açılmasına asla müsade edilmez.

36 Sigorta Şirketinden üretim yapma imkanı

Aracılarımız şirketlerin talepleri doğrultusunda herhangi bir kısıtlama olmaması halinde Türkiye’de faaliyet gösteren hayat ve hayat dışı 36 farklı sigorta şirketinden üretim yapabilmektedir.

Farklı Branşlarda Uzman Teknik Desteği

Aracılarımız 44 Farklı branşta istihdam ettiğimiz uzman teknik personellerimizden destek alabilir. Uzmanlık gerektirecek sigorta işlemlerinde ürettiğimiz özel klozlarla müşterilerine en uygun teminat seçeneklerini sunabilir.

Yüksek Komisyon

Aracılarımız ürettikleri poliçelerden şirket ana komisyonunun tamamını ve bunun yanında özel ek komisyonlar ve kampanya ek komisyonları elde ederler.

Dijital Sigortacılık

Aracılarımız, bulundukları lokasyondan gelecek tüm dijital sigortacılık üretimlerinden elde edilen komisyonlarla desteklenirler.

Üretim Desteği

Aracılarımız bağlı bulundukları lokasyondan gelecek talepler yada brokerlığımızın yaptığı anlaşmalar çerçevesinde bölgelerindeki üretim noktalarıyla gerçekleşecek bir üretim potansiyelinde ilgili müşterilerle buluşturulur. Brokerlığımız mevcut aracılarımızın iş potansiyelinin artması için kendilerine sürekli olarak destek vermektedir.

Sigortacılık Alanında Uzmanlaşma ve Eğitim

Brokerlığımız mevcut sigorta ürünleri konusunda aracılarını uzmanlaştırmak için dijital eğitim materyalleri hazırlamakta, uzaktan yada birebir eğitimlerle aracılarını desteklemektedir.

Yeni Ürünler ve Münhasırlık

Brokerlığımız sigorta tüketicileri için yeni ürünler tasarlamakta ve bununla ilgili münhasırlık sözleşmeleri gerçekleştirerek aracılarına rekabete maruz kalmadan gelir elde edecekleri yeni sigorta ürünleri sunmaktadır.

Birleşik Sigortacılar