Taking too long? Close loading screen.
Yükleniyor..

Hakkımızda

Birleşik Sigortacılar Sigorta Brokerliği A.Ş., sektöre uzun yıllar emek vermiş uzman sigortacılar tarafından kurulmuştur. Merkezi Ankara’da olan şirketimiz, alanlarında mesleki deneyimi şüphe götürmeyen yönetici ve çalışan kadrosuyla hayat ve hayat dışı branşlarda 32 ayrı sigorta şirketi ile işbirliği içinde çağın gerekliliklerine uygun profesyonel hizmet vermektedir.

Etik sigortacılık kuralları, yenilikçilik, üretkenlik, müşteri odaklılık, dürüstlük ve süreklilik değerlerinden ödün vermeden hizmet sunduğu müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri aracılık yaptığı sigorta şirketlerinden temin etmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, hasar anında ciddi bir danışmanlık ve takip hizmeti vermeyi ve temsil ettiği sigorta şirketleri nezdinde hasar işlemlerinde maksimum süratin sağlanmasını amaçlayan şirketimizin misyonu ise, prensiplerinden asla taviz vermeden, müşterilerine sektörde sağlanabilecek maksimum faydayı kusursuz ve yüksek kalitede sunmaktır.

Neden Birleşik Sigortacılar Sigorta Brokerliği A.Ş.?

Bilgi birikimi, çalışma ortakları ve ürün kalitesi açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayan hizmetler ile müşteri memnuniyetini daimi kılan Birleşik Sigortacılar Sigorta Brokerliği A.Ş., öncelikle sizi dinleyerek risk algınızı öğrenir, ihtiyacınızı tespit eder ve detaylı analiz yaparak size en uygun çözüm önerilerini raporlar.

Birleşik Sigortacılar Sigorta Brokerliği A.Ş. ayrıca;

  • $Sigorta branşına göre, temsil ettiği 32 sigorta şirketi ile ayrı ayrı fiyat çalışması yaparak, risklerinizi en uygun şartlar ve en uygun primlerle teminat altına almanızı sağlar.
  • $Tüm sigorta branşlarındaki hasar dosyalarınızın takibini yapıp en kısa sürede sonuçlandırır. Olası bir anlaşmazlık durumunda, sigorta şirketi ve müşteri arasında uzlaşma sağlama sorumluluğunu üstlenir.
  • $Ülkemizde mevcut olan tüm sigorta branşlarında yetkin olduğu için başka bir sigorta aracısına gerek kalmaksızın tüm ihtiyaçlarınıza en uygun şartlarda cevap verir.
  • $Düzenlediği her poliçeyi özenle takip eder, vadesi sona ermeden yenilemede yararlanacağınız teminatları, ödemeniz gereken prim miktarını size zamanında bildirir.
  • $İhtiyaç anında sigortacınıza ulaşabilmenin önemli olduğu bilinciyle 7 gün 24 saat şirket yetkililerine ulaşma imkanı sunar.

Sigortaya veya hizmetlerimize ihtiyaç duyduğunuz her anda bize ulaşabilirsiniz. Sizlere hızlı ve pratik çözümler sağlamak bizim en büyük görevimiz.

Birleşik Sigortacılar